countdown
00Hours00Minutes00Seconds
Masz pytanie? Skontaktuj się!
hello@magdalenap.com
+48 668 404 401
NOWOŚĆ! ROZŁÓŻ NA 12 PŁATNOŚCI!
12 rat po Jedyne 460 zł miesięcznie!!
Pamiętaj 3. wpłata powinna być wygenerowana już ze sprzedaży Twojego kursu online!!
Transformuj swoją wiedzę i doświadczenie
W DOCHODOWY BIZNES ONLINE
#Kursy Online        #Webinary        #Mastermindy
Jeśli Twoim celem jest zarabiać w Internecie w oparciu o wiedzę, którą już masz,
to przeczytanie informacji z tej strony będzie bardzo dobrą inwestycją dla Twojego biznesu. 
Uwaga!
Zarabianie w internecie na informacyjnych produktach online, takich jak kursy online, webinary 
czy mastermindy, wymaga zmiany Twojego myślenia oraz nawyków. Stare podejście, 
typowe dla tradycyjnego biznesu, to czekanie na klienta i liczenie na to, że się pojawi.
To powoduje dużo niepotrzebnego stresu.
Dlatego cieszę się, że jesteś zainteresowany
WOW Courses Formula, bo tu działamy inaczej!
System, który udostępniam, pomoże Ci służyć Twojej społeczności w sposób przewidywalny i bez zbędnego stresu. Zrobisz to, opakowując swoją wiedzę w kurs online, webinar czy mastermind. Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych certyfikatów ani świadectw. 

To nowe podejście do biznesu pozwoli Ci wytworzyć źródło stabilnego przychodu oraz zdobyć dużą liczbę wysokiej jakości klientów. 
Ponad 6 lat pracuję zawodowo w marketingu online, pomagam przedsiębiorcom każdego dnia rozwinąć ich biznesy online. Miałam okazję współpracować z tysiącami z nich, zarówno z tymi na początku swojej ścieżki, jak i tymi, którzy odnieśli już spektakularne sukcesy. 

Podczas tego okresu sprawdziłam, co działa, a co nie, jeśli chodzi o budowę dochodowego biznesu online.
I dlatego właśnie zostałam zatrudniona przez wielu liderów, aby im w tym pomóc.

Współpracowałem z Magdaleną Pawlowska przy kilku projektach na polskim rynku. Ma innowacyjne podejście do marketingu cyfrowego i jest pomysłowa.

Mateusz Grzesiak, best selling autor, psycholog, CEO Starway Institude

Współpraca z Magdą to megaprofesjonalizm i skuteczność proponowanych przez nią metod. Oprócz wiedzy popartej doświadczeniem i zaangażowaniem Magda wyróżnia się charyzmą i koncentracją na realizacji założonego celu. Dzięki współpracy z Magdą moje działania online w szybkim czasie przełożyły się na konkretne efekty. Polecam! 

Marta Kaim, autorka, certyfikowany mentor i coach

Magda, podjęła z nami współprace na 7 dni przed naszą pierwszą sprzedażą kursu online i pomogła nam na tyle, że mieliśmy przychód 40 tysięcy złotychMagda totalnie przewróciła nasz styl sprzedaży, to było bardzo ciężkie 7 dni pełne pracy. Posłuchaliśmy rad Magdy i udało się. Jeżeli jesteś gotowy na ciężką prace, to warto nawiązać współpracę z Magdą Pawłowską.

Olga i Michał Wilczyńscy, jezykowo.org

Przed pracą z Magdą nie miałam doświadczenia z tworzeniem kursów online, zawsze chciałam uczyć na temat nieruchomości, natomiast kwestie techniczne mnie przed tym powstrzymywały. Byłam pod ogromnym wrażeniem wiedzy Magdaleny i tego jak przystępnie krok po kroku wytłumaczyła nam proces tworzenia i sprzedaży kursu online. Sprzedałyśmy 120 kursów w 1 edycji! To ogromny sukces! Niedawno przeprowadziłyśmy drugą edycję. Rezultaty przekroczyły nasz oczekiwania. Polecam serdecznie kurs Magdy, jesteście u niej w bezpiecznych rękach!

Marta Smith, inwestorka w nieruchomości
Do tej pory tworzyłam kursy w formie ebooków, w ciągłej sprzedaży. Dzięki Magdalenie stworzyłam kurs video z oknem sprzedażowym, który kupiło ponad 300 osób. To naprawdę ogromny sukces, a moi kursanci są bardzo zadowoleni z kursu. To wszystko dzięki wskazówkom Magdy, która jest skarbnicą wiedzy i warto czerpać od niej garściami. Bez niej byłam jak dziecko we mgle. Polecam Magdalenę z całego serca i jestem jej bardzo wdzięczna!

Ola Gościniak, blogerka Jestem Interaktywna

Widziałam ogromny potencjał w kursach online, usłyszałam o Magdalenie Pawłowskiej, porozmawiałam z nią i już wiedziałam, że to jest to. Magda jest osobą niesamowicie konkretną, ma ogromną wiedzę. Dzięki niej kurs spłacił mi się w drugim miesiącu pracy z Magdą! Dzisiaj nie boję się sprzedawać swoich kursów, wiem jak je promować. Dzięki Magdzie nauczyłam się odpowiednio wyceniać moje kursy. Jeśli chcesz wziąć swój biznes online na wyższy poziom, chcesz się rozwijać, bez wahania zainwestuj w kurs Magdaleny Pawłowskiej.

Magdalena Glistak, coach Kobiecej Mocy, założycielka Przestrzeni Kobiet
Dodam, że nie tylko uczę tego tematu. Jestem marketerem i project managerem wielu kampanii z 6- i 7-cyfrowymi wynikami. I właśnie dzięki temu wszystkiemu dokonałam największego odkrycia, którym się z Tobą podzielę.
Z właściwym systemem...
Tak samo łatwo jest sprzedać setkom osób, jak jednej.

Fakt jest taki: główni gracze na polskim rynku, tacy jak Mateusz Grzesiak, Kamila Rowińska, Michał Wawrzyniak, Aleksandra Budzyńska, Jason Hunt, zrobili świadomy zwrot w kierunku produktów online i sprzedają do nich dostęp poprzez kampanie marketingowe. 

Inni eksperci, tacy jak Michał Szafrański czy Marta Krasnodębska, też już mają swoje kursy online! Dlaczego poszli w tym kierunku?
Według prognoz rynkowych liczba użytkowników platform VoD (wideo na żądanie) w ciągu najbliższych 5 lat na całym świecie wzrośnie ponaddwukrotnie i osiągnie liczbę 383 milionów w 2021 roku. W Polsce już teraz ponad 34% mieszkańców średnich miast wykupuje takie usługi. 

Ludzie coraz bardziej chcą się rozwijać, a zapotrzebowanie na pozyskiwanie nowych umiejętności i kompetencji nigdy nie było tak wysokie. Oszczędność czasu i efektywność działania daje ogromną przewagę na korzyść edukacji online. Czy jesteś gotowy na ten trend?
Jeśli jesteś jedną z tych osób, stworzenie własnego kursu online będzie dla Ciebie bardzo efektywne!
Jesteś ekspertem! Może jesteś autorem, trenerem, mówcą, podcasterem, coachem i chcesz dzielić się swoją wiedzą na większą skalę oraz zarabiać większe pieniądze.
Masz swoją społeczność! Może masz swoich odbiorców w mediach społecznościowych lub na liście kontaktów e-mail i chcesz dostarczać więcej wartościowych treści, ale tym razem za pieniądze.
Chcesz zacząć swój pierwszy biznes online lub zeskalować obecny. Wiesz, że masz pasję do tego, co robisz, i chcesz zacząć na tym zarabiać. 
Nie wiedziałam gdzie zacząć, ale na szczęście pojawiła się Magda i udział w jej kursie! Magda jest wspaniałą osobą, przeprowadziła mnie przez meandry języka komputerowego, tłumaczy krok po kroku, motywuje i wspaniale wspiera. Tworzę swój autorski kurs i dzięki Magdalenie moja ocena własna wzrosła i wierzę w swoje możliwości na rynku kursów online. Magdalena jest mentorką dla każdego, nawet dla tych dojrzałych!

Beta Bikowska, coach osób dojrzałych
Szkolenie Magdy było niesamowicie intensywne i wartościowe, dla mnie były to najlepiej zainwestowane pieniądze! Jeśli chcesz zbudować kurs online, najlepszą osobą do nauczenia tego, nawet kompletnego dyletanta, będzie właśnie Magdalena! Dzięki Magdzie wiem jak powinien wyglądać biznes online, wiem jak się promować, zaraz rusza mój własny kurs
i zawsze będę polecała Magdalenę, jako świetną profesjonalistkę.

Agnieszka Sielaff, mentorka Polek na emigracji
Chcę podzielić się swoim SYSTEMEM z Tobą!

Jeśli jesteś ekspertem, który chce więcej stabilizacji w swoim biznesie… 
Lub influencerem, który ma społeczność i chce zamienić ją w działający biznes online… 
Lub jesteś na samym początku i chcesz podejmować właściwe, efektywne decyzje 
– WOW Courses Formula może Ci pomóc. 

Moją misją jest pomoc każdej osobie, która chce stworzyć kurs online i oparty na nim stabilny biznes, tak aby mogła wraz ze swoją rodziną doświadczać więcej wyborów i wolności każdego dnia. Właśnie dlatego stworzyłam WOW Courses Formula. 
Czym jest WOW Courses Formula?
WOW Courses Formula to 8-tygodniowy program treningowy, który da Ci jasność i pewność w obszarze tworzenia, 
promocji oraz sprzedaży Twojego produktu online: kursu online, webinaru czy masterminda. 

Poświęciłam ponad 6 lat pracy zawodowej w marketingu online, zdobyłam dwa tytuły magistra, odbyłam studia w USA, zainwestowałam blisko pół miliona złotych w rozwój osobisty oraz branżowy pod opieką najlepszych ekspertów na świecie. Wszystko po to, aby zamknąć najważniejsze strategie w kursie WOW Courses Formula, które sprawią wielką różnicę 
w Twoim biznesie online. 

Kiedy zastosujesz te strategie, będziesz miał więcej klientów, lepsze oferty, solidny biznes online, więcej wolności 
i wyborów na co dzień. 
Kurs składa się z 7 modułów, które zostały ułożone w proces: 
MODUŁ 1. Fundamenty kursu i biznesu online
MODUŁ 2. Tworzenie kursu online
MODUŁ 3. Budowanie społeczności, prepromocja
MODUŁ 4. Wyzwalanie potrzeby na kurs, prekampania 
MODUŁ 5. Sprzedaż, kampania
MODUŁ 6. WOW-owanie klientów, postkampania
MODUŁ 7. Automatyzacja

Na kursie nauczysz się m.in.:


Stworzysz solidne fundamenty pod biznes online oraz odnajdziesz i określisz swoje „po co?”, dzięki czemu Twoje działania zyskają głęboki sens.


Nauczysz się procesu tworzenia BIG IDEA w celu wygenerowania autentycznych i ciekawych pomysłów zarówno na kurs, jak i na sposób komunikacji z klientem – musisz mieć pewność, że to, co oferujesz, pochodzi z ciekawego, właściwego pomysłu, a nie z banału.


Ustalisz awatar swojego klienta oraz swój własny – jako eksperta, co w sposób znaczący przełoży się na wyższą jakość Twojej komunikacji i na efekty finansowe.


Poznasz typy narracji marketingowych i ułożysz historię swojego biznesu na podstawie jednej z nich.


Wejdziesz w proces tworzenia pomysłu na kurs zgodnie z metodologią transformacji i Spektrum Obietnicy Marketingowej. Jeżeli masz swój unikalny mechanizm, to zostanie on zidentyfikowany i nazwany w tym procesie. 


Dowiesz się, jak wycenić kurs.


Wyznaczysz okres trwania promocji – bo nie może on być przypadkowy. Przejście tego schematu raz da Ci wiedzę na potrzeby innych kampanii.


Poznasz proces budowy i rozbudowy listy mailingowej oraz ponad 15 metod pozyskiwania ruchu na stronę Twojej oferty.


Nauczysz się dwóch strategii wyzwalania potrzeby i pożądania na Twój kurs, abyś nie musiał za wiele sprzedawać – kurs będzie się sam sprzedawał.


Otrzymasz instrukcje dotyczące tego, jak nagrywać filmy promocyjne oraz edukacyjne.


Program oparty jest na autorskiej strategii Autonomicznego Modelu Online, która składa się 
z pięciu głównych etapów gwarantujących skuteczność podejmowanych działań oraz wielu niuansów, które decydują o jego efektywności przy sprzedaży kursów online, webinarów czy mastermindów.
Co jeszcze?


Dowiesz się, jak tworzyć ofertę down-sell i up-sell, aby czerpać jak największe profity w trakcie kampanii sprzedażowej.


Nauczysz się, jak pozyskiwać rekomendacje – także jeśli dopiero zaczynasz i nie masz jeszcze klientów. 


Poznasz metody sprzedaży już po sprzedaży, czyli co zrobić, aby zmaksymalizować zyski bezpośrednio po kampanii.


Dowiesz się, jak utrzymać nastawienie klienta po zakupie i jak przekierować do innej oferty także tych, którzy nie dokonali zakupu.

WOW-owanie klientów to podstawa otrzymania rekomendacji – nauczysz się, jak obsługiwać klientów kursu i jak sprawić, aby wychwalali Cię swoim znajomym.


Na sam koniec przejdziemy do automatyzacji sprzedaży, czyli oferty evergreen – przedstawię Ci strategie zbierania klientów oraz konwersji automatycznej. 


Dowiesz się, jakie są kluczowe elementy wdrożenia i wyzwalacze sprzedaży kampanii zautomatyzowanych.


Otrzymasz makiety stron internetowych potrzebnych w kampanii, abyś wiedział, jak mają wyglądać, i abyś od razu dobrze je zaprojektował. 


Otrzymasz zestaw skryptów wiadomości e-mail na ocieplenie relacji oraz dopięcie sprzedaży, aby nie zaczynać z pustą kartką, ale mieć pewność sukcesu.


Dzięki dwóm strategiom na rozpoczęcie sprzedaży kursu będziesz megaefektywny, a wyzwalacze sprzedaży, które poznasz, podwoją wyniki finansowe.
Wszystkie materiały wideo, audio oraz zeszyty ćwiczeń dostępne są na stronie tylko dla członków kursu. Będziesz mógł podążać za kursem tydzień po tygodniu, w miarę jak będą udostępniane kolejne moduły. 

Każdy moduł składa się z kilku filmów wideo o długości od 5 do 15 minut oraz wersji audio. Dostępny jest zeszyt ćwiczeń
z podsumowaniem zadań do wykonania w ramach modułu. 

Będziesz mógł na bieżąco śledzić postępy, zaznaczając obejrzane lekcje!
Ważne!! Musisz wiedzieć, że nie rzucam Ci propozycji zbioru przypadkowych taktyk. Daję Ci SYSTEM.
Czy to zadziała w Twoim przypadku?
WOW Courses Formula to realne rezultaty dla realnych ludzi!
Dzięki współpracy z Magdą udało nam się stworzyć
z moją wspólniczką bardzo dobrze sprzedający się kurs. Jesteśmy już po drugiej edycji i kurs Magdaleny zwrócił mi się wielokrotnie. Kursy Magdaleny są kunsztowne, przeprowadzają za rękę od podstaw, po tworzenie samosprzedających się kursów. Jeśli masz obawy, odrzuć je! Pomoc Magdy jest bezcenna!

Marta Baczewska - Golik, agent nieruchomości, podcaster
Właśnie kończy się pierwsza edycja mojego kursu, który był wielkim sukcesem, nie tylko moim, ale również Magdaleny Pawłowskiej, bo to dzięki niej stworzyłam coś co płynęło z serca. Dzięki jej radom, wsparciu udało mi się utrzymać zainteresowanie kursantów przez 4 tygodnie i ponad 90% z nich dotrwało do końca! Każdemu polecam naukę u Magdaleny i dziękuję jej za wartości, które wniosła do mojego życia.

Ewelina Stępnicka, autorka kursu Jesteś Cudem, Ocean Świadomości
Aktualnie na rynku są dwa moje kursy online, jednak zanim je stworzyłam nie miałam o tym pojęcia. Dzięki temu, że zaczęłam uczyć się od Magdaleny Pawłowskiej, która przeprowadziła mnie przez cały proces tworzenia kursu online, jak trafić do swojej grupy docelowej, jak te kursy promować. Dlatego jeśli masz jakąś wizję kursu, chcesz się dzielić swoimi umiejętnościami, ale nie wiesz jak się za to zabrać, to polecam Ci kursy Magdy. To strzał w dziesiątkę.

Anna Białous - Griffiths, psycholog, trener, coach
Model M.I.N.D. 4 kroki do równowagi i sukcesu
Masz wiele opcji, ale tylko jedna ma sens!
Zapis na WOW Courses Formula – 4970 zł
Oto, co otrzymujesz
WOW COURSES FORMULA – 7 MODUŁÓW (4970 zł)

BONUS #1: Pakiet Umów, Regulamin, Polityka Prywatności RODO (wartość: 470 zł)

- Polityka Prywatności dostosowana do RODO
- Regulamin Sprzedaży
- Umowa o przekazanie praw autorskich i 5 innych, niezbędnych umów

BONUS #2: Webinar z ekspertem: 5 kroków do platformy sprzedażowej kursów (wartość: 98 zł)
Prowadząca: Ola Gościniak
Wyklikaj swoją sprzedażową i edukacyjną platformę do kursów online!
Prosto, 
niskobudżetowo i bez konieczności programowania!  

BONUS #3: Skrypty do filmów promocyjnych i sprzedażowych (wartość: 3470 zł)
- Jeśli pisanie nie jest Twoją mocną stroną, skrypty rozwiążą to wyzwanie
- Gotowe do użycia 4 skrypty, tylko uzupełniasz
- Sprawdzone scenariusze, które zarobiły miliony

BONUS #4: WOW LIVE Cotygodniowe spotkania coachingowe – 8 tygodni (wartość: 4970 zł)

- Sesje Q&A na żywo
- Otrzymaj bezpośredni feedback swoich materiałów
- Ustal strategię kolejnych działań 

BONUS #5: Sekretna grupa dyskusyjna INNER CIRCLE (wartość: 970 zł)
- Pierwszeństwo odpowiedzi na pytania
- Dostęp do ekskluzywnej wiedzy 
- Obserwowanie „zza kulis” przygotowywań do moich kampanii

BONUS #6: Platforma na Twój kurs online na 6 miesięcy bezpłatnie (wartość: 582 zł) 
- Kompleksowa platforma WebToLearn na Twój kurs online
- Priorytetowe wsparcie przy wdrożeniu
- Automatyczne przydzielanie dostępu do kursu

BONUS #7: Minikurs: Fast Track Facebook Ads dla kampanii kursów online (wartość: 450 zł)
- Wprowadzenie od podstaw do Business Managera i Power Editor
- Jak targetować, czyli wyszukać swoich klientów
- Ustawianie reklam na cel kampanii
Całkowita wartość: 15 980 zł
Zacznij już DZIŚ ze wszystkimi Bonusami za: 4970 zł
Chcesz zapłacić w RATACH? Jasne, że możesz!
6 rat po 927 zł
NOWOŚĆ! ROZŁÓŻ NA 12 PŁATNOŚCI!
12 rat po Jedyne 460 zł miesięcznie!!
Pamiętaj 3. wpłata powinna być wygenerowana już ze sprzedaży Twojego kursu online!!
Zaoszczędź 592 zł – zapłać jednorazowo 4970 zł!


Jeżeli masz jakiekolwiek pytania na temat kursu, napisz do nas lub zadzwoń.
Z przyjemnością odpowiemy: hello@magdalenap.com 

Powiedziałam to wcześniej i powiem jeszcze raz…
Jeżeli będziesz wdrażał to, co Ci pokażę, dokonasz postępu i właśnie dlatego gwarantuję kurs z…

Gwarancja „Jesteś całkowicie bezpieczny” 
30 dni zwrotu pieniędzy! 

Przejdź przez WOW Courses Formula, a jeśli nie staniesz się naszym fanem 
i nie osiągniesz rezultatów, zwrócimy Ci zainwestowane środki w 100%. Jedyne, co będziesz musiał zrobić, to przesłać nam do sprawdzenia uzupełnione trzy zeszyty ćwiczeń z pierwszych trzech modułów, abyśmy mieli pewność, że faktycznie zaangażowałeś się w kurs. Wiem, że jak wykonasz zadania, osiągniesz rezultaty.
Daję 100% gwarancji na WOW Courses Formula. 
OSTRZEŻENIE!
Dodatkowe okno zapisów na WOW Courses Formula trwa tylko do 29 kwietnia, godz. 23:59. 

Jest ważny powód, dla którego rejestracja na kurs WOW Courses Formula
trwa tylko przez pewien okres. 

Wolę spędzać więcej czasu na pomaganiu mojej społeczności niż na kierowaniu do niej promocji. Na kurs można więc zapisać się tylko przez krótki okres. Po jego zakończeniu zmieniam kierunek swojej uwagi i energii na uczenie, wspieranie i pomaganie wewnątrz kursu WOW, który pozwoli Ci stworzyć swój własny, dochodowy kurs online.

Pamiętaj więc, że termin rejestracji upływa w piątek 29 kwietnia, o godz. 23:59. Musisz zapisać się przed tym terminem. Uwierz mi, że nie będzie żadnych wyjątków, aby przyjąć Cię później. 
Nigdy nie było lepszego czasu niż teraz!
Dołącz!
Przy pomocy Madzi przygotowanie mojego kursu online poszło sprawnie i szybko. Jej namacalne osiągnięcia, dają energię, że "to się da zrobić" i to było dla mnie najważniejsze. Polecam każdemu!

Marcin Moza, life coach, Ocean Podświadomości
Przed kursem Magdaleny nie miałam pojęcia jak sprawnie działać w mediach społecznościowych pod kątem sprzedaży, jak budować bazę mailingową, jak odkryć kim jest nasz klient. Magdalena pokazała mi jak zaprezentować się jako ekspert w swojej branży. Polecam ją z całego serca, bo przeprowadziła mnie przez cały ten proces i pozwoliła inaczej spojrzeć na promowanie marki osobistej w Internecie.

Monika Zmudziejewska, przedsiębiorca
Rozpoczęłam swoją pierwszą kampanię promocji kursu online, nie stałoby się to jednak bez Magdaleny Pawłowskiej. Zależało mi na tym, żeby setki osób mogły skorzystać z moich metod pracy, co nie było możliwe w pracy 1 na 1. Nie wiedziałam jak zainteresować sobą rzesze, mimo pomysłu na produkt nie wiedziałam jak go przekazać innym. Magdalena nauczyła mnie całego procesu sprzedaży. Wsparcie, fachowa porada i wiedza Magdaleny przekazywana w trakcie kursu jest bezcenna. Jeśli chcesz zarobić pieniądze, oddać się pasji, dać swoją wartość setkom osób, zainwestuj w kurs Magdaleny.

Julia Danielewicz, ekspert emisji głosu
WOW Courses Formula @ 2018 - Launch Valley Ltd Magdalena Pawłowska